Karadeniz Seni Çağırıyor

Her bölümü her alanı ayrı bir güzel Karadeniz’in. İç kısımlara doğru ilerledikçe yayla havası kokusu gelmeye başlar artık kıyılar gözünüzden uzaklaşır bir başka güzellik olan yaylara doğru ilerlersiniz. Üç bölümde ele alınsa da Karadeniz benim gözümde baştanbaşa bambaşka bir güzelliktir. Yaz aylarında yaylalarda yapılan şenlikler için bölgeye akın akın ziyaretçiler gelir kimileri arazi araçlarıyla kimileri turlarla ya da kendi imkânlarıyla ama gelirler işte bu yaylalara gelinmeli de.

Karadeniz’de her ilde ayrı bir güzellik bulacaksınız Ordu’da Boztepe Giresun’da Kale Artvin’de onlarca yayla ve deltalar. Oksijen istemediğiniz kadar var burada tertemiz havalar yemyeşil dağlar tepeler insanın hiç gidesi gelmiyor hep burada kalası geliyor.

Karadeniz’li kopamıyor Karadeniz’den dünyanın neresinde olursa olsun hangi ülkede yaşarsa yaşasın yaz oldumu çekiyor onu bir güç. Kışın karla kaplı dağlar Alpleri andırıyor. Sanki yeşilin üzerine gelinlik giymişçesine. Karadeniz turizm açısından hızla gelişmekte ve her yıl gelen tatilci sayısı artmakta bu iyi haberin birisi ikinciyi haberimizse gelen bir kişi her daim gelmek istiyor seneye öbür seneye tekrar gelmek.

Karadeniz seni çağırıyor. Yeşil cennet mi desem yoksa mavi cennet mi bilemiyorum ama Karadeniz sizi bekliyor.

Ridos Thermal Hotel & Spa | Adres: Ilıca köyü / İkizdere / Rize / Türkiye | Tel: 0464 416 21 50 (10 hat) | Fax: 0464 416 21 59 | E-posta: iletisim@ridosotel.com.tr
Ridos Thermal Hotel & Spa | Adres: Ilıca köyü / İkizdere / Rize / Türkiye | Tel: 0464 416 21 50 (10 hat) | Fax: 0464 416 21 59 | E-posta: iletisim@ridosotel.com.tr

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s